Rok 2020 to trudny czas z uwagi na obostrzenia wynikające z pandemii koronawirusa. Jednak pomimo dynamicznie rozwijającej się sytuacji związanej z wprowadzaniem zdalnego nauczania w poszczególnych klasach przy wsparciu PGE Polskiej Grupy Energetycznej Stowarzyszenie Akademia Sportu Artura Siódmiaka zrealizowało 6 edycję projektu pn. „PGE Największa Lekcja WF-u”. w formie online.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym o określonej godzinie w dniu 27.11.2020 r, w 3 grupach na żywo pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej przeprowadziliśmy lekcje WF-u online.

W specjalnie przygotowanym studio, w którym zamontowane zostały na potrzeby projektu telebimy połączone z programem Zoom uzyskaliśmy bezpośrednie połączenie na żywo z uczestnikami

Partner Tytularny: PGE Polska Grupa Energetyczna

Projekt współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu