Stowarzyszenie Akademia Sporu zaprasza już po raz piąty na wydarzenie pn. „PGE Największa Lekcja WF-u ” – spektakularną lekcję wychowania fizycznego.
Naszym celem jest zachęcenie uczniów do regularnego uczestnictwa w szkolnych zajęciach WF-u jak również zainicjowanie kontaktu ze sportem. Wydarzenie swoją obecnością uświetnią znane i lubiane gwiazdy sportu oraz telewizji, co mamy nadzieję, dodatkowo zachęci dzieci do wzięcia udziału w projekcie.
Ambasadorami „PGE Największej Lekcji WF-u” zostali m.in. Michał Winiarski, Wojciech Grzyb, Dariusz Michalczewski, Artur Sobiech, Sławomir Peszko i wielu innych.
Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję uścisnąć dłonie swoich idoli i w ich asyście stawią czoła sportowemu wyzwaniu.
Projekt współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Do udziału w wydarzeniu serdecznie zapraszamy uczniów klas IV – VII Szkoły
Podstawowej, ich nauczycieli i opiekunów.

Sprawdź regulamin.